בוני הקריות

בוני הקריות

חברת בוני הקריות , הינה חברה פרטית אשר חיה ונושמת נדל"ן ובנייה, החברה נוסדה בשנת 2004 ולמנהליה ניסיון רב שנים בניהול וביצוע פרויקטים בהיקף של מאות יחידות דיור בארץ ובחו"ל ב-20 השנים האחרונות.

החברה הינה בבעלות חיים ימפל, מייסד ובוגר לימודי ניהול פרויקטים בבנייה של הטכניון עזריאלי להנדסה ירושלים, בעל תעודה ממשרד הבינוי והתאחדות בוני הארץ לתמ"א 38.

התחייבות למקצוענות ואמינות.

עם השנים פיתחנו בחברתנו מחלקת פיקוח פרויקטים של התחדשות עירונית עבור הדיירים הקיימים, מחלקה לעבודות קבלניות, ומחלקה לניהול וביצוע פרויקטים והוצאת היתרי בנייה עד לגמר ביצוע הפרויקט. אנו, בחברת בוני הקריות, עובדים יום וליל כדי להבטיח את הצלחת הפרויקט לטובות כל הצדדים.

חברת בוני הקריות שמה לעצמה מטרה ברורה ובה התחייבות לבצע את עבודתנו בצורה המקצועית, האמינה והמהירה ביותר, ואנחנו נעשה הכול על מנת לעזור לכם בעלי הדירות לעבור את תקופת הפרויקט בצורה הקלה והנעימה ביותר.

ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו.

אנחנו מבינים כי השקט שלכם הוא גם השקט שלנו! אנחנו בחברת בוני הקריות רואים בכם, בעלי הדירות, שותפים שלנו ולכן חשוב לנו להקשיב לכם, לצרכים של כל אחד ואחת מכם, ולספק לכם את כל המידע שאתם צריכים.